Virpošanas-frēzēšanas darbi

Uz šodienu mums ir moderni ātrgaitas un precīzi Japānas firmas MAZAK virpošanas-frēzēšanas CNC centri, kā arī universāli virpošanas, frēzēšanas un urbšanas darbgaldi ar CPV.

Darbgalds “MAZAK QUICK TURN NEXUS 200M” aprīkots ar  12 aktīviem instrumentiem, kas ļauj vienlaicīgi veikt detaļu virpošanas un frēzēšanas apstrādi ar augstu precizitāti.   Apstrādājamo detaļu parametri:

— diametrs no 10 līdz 200 mm.

— garums līdz 550 mm.

— izvirpošanas iespēja līdz 150 mm.

Darbgalds MAZAK QUICK TURN 15SP  ir 16-pozīciju griežņa turētājs un virpas darbvārpsta, kas ļauj apstrādāt detaļas no abiem galiem ar augstu precizitāti un ātrumu.

Mēs arī vēl nodarbojamies ar cauruļu liekšanu un izstrādājumu pulēšanu no nerūsošā tērauda un misiņa.

Profesionāls personāls ar lielu pieredzi metālapstrādes jomā garantē pasūtījumu izpildes kvalitāti un ātrumu!

Pakalpojumi: Virpošanas un frēzēšanas darbi – 1. Cauruļu liekšana. 2. Nerūsējošā tērauda un misiņa pulēšana

Mūsu darbi

Metālapstrāde

Lai uzlabotu pamatprodukcijas kvalitāti, sākot no firmas darbības paša sākuma,  kompānijas īpašnieki ieguldīja ievērojamus līdzekļus ražošanas attīstībā.

Tika iepirktas un apgūtas pašas mūsdienīgākas liekšanas un slīpēšanas iekārtas.

Veiksmīgai ražošanas attīstībai tika iegādāti Japānas firmas virpošanas un frēzēšanas centri MAZAK (QT15SP un QT 200M), vesela virkne citi universāli virpošanas, frēzēšanas un urbšanas darbgaldi ar CPV.

Augstas klases aprīkojums mums ļauj veikt ne tikai savu programmu, bet arī citu firmu ražošanas pasūtījumus. Kompānijai ir sakārtoti noturīgi sakari metālapstrādes jomā ar Vāciju, Norvēģiju, Dāniju, Somiju, Igauniju un Lietuvu.

Rakstiet mums - mēs ar prieku atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.