LABIEKĀRTOŠANA UN KOMFORTS

SIA SEMKO palīdzēs padarīt Jūsu dzīvi daudz komfortablāku.

Mēs ražojam margas,  velosipēdu statīvus, pakaramos un virkni citu izstrādājumu, kas nav pamanāmi pirmajā acu uzmetienā, bet ir tik nepieciešami ikdienas dzīvē.

Visi izstrādājumi tiek izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsošā tērauda AISI 304, kas padara tos ne tikai ilgmūžīgus un izturīgus, bet arī estētiski pievilcīgus.

Mūsu darbi

Margas

Margas nodrošina pārvietošanās drošību un sanitāri higiēnisko procedūru veikšanu, palīdzot lietotājiem iztikt bez citu palīdzības.

Margas ir nepieciešamas vecāku cilvēku un cilvēku ar ierobežotām iespējām pilnvērtīgai un patstāvīgai dzīvei.

Margas ir universālas un tās var uzstādīt jebkurās telpās: zālēs un guļamistabās, vannas istabās un sanitārajās istabās. Margas izgatavotas no nerūsošā tērauda AISI 304, kas atšķiras ar augstu kvalitāti un drošību, garantē ilgstošu ekspluatācijas termiņu, nepasliktinot ekspluatācijas  parametrus.

Šahs

Šahs – viena no senākajām spēlēm, kuras vēsture ir vairāk nekā pusotra tūkstoša gadu veca. Mēs piedāvājam savu ražotu šahu. Formas, kas veidotas no nerūsošā tērauda un misiņa, nodrošina ne tikai katras šaha figūras iespaidīgo svaru, bet arī to spilgto individualitāti.

Velosipēdu statīvi

Ar velosipēdu nozīmīguma pieaugumu mūsdienu pilsētas dzīvē, kļūst arvien svarīgāk atrast jaunus, drošus un pievilcīgus velosipēdu novietošanas veidus. SIA SEMKO ražo augstas kvalitātes dažādas formas un modifikācijas velosipēdu statīvus no nerūsošā tērauda AISI 304.

Pakaramie

Neviena māja, neviena organizācija neiztiek bez tādas lietas, kā virsdrēbju pakaramais.

SIA SEMKО ražo visdažādākos pakaramos apģērbam no nerūsošā tērauda AISI304.

Rakstiet mums - mēs ar prieku atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.